تبلیغات
کسب و کار اینترنتی - کسب درآمد عالی با سایت معتبر Paidverts
 
کسب و کار اینترنتی
درباره وبلاگ

مدیر وبلاگ : admin
نویسندگان
سه شنبه 25 فروردین 1394 :: نویسنده : admin

PaidVerts

 
Paidverts سایتی حرفه ای با مدلی جدید از سایتهای کلیکی و سرمایه گذاری

با تبلیغاتی به ارزش 0.001 سنت تا 100 دلار (حتی بیشتر)!


این سایت با سایت های قدیمی که 100 دلار به ازای هر تبلیغ می دهند متفاوت است

پرداخت به پرفکت مانی , اگوپی و پیزا - حداقل برداشت 1 دلار

بیش از یک سال آنلاین و در حال پرداخت
 
ابتدا عضو شوید و سپس توضیحات را بخوانبد

 

نکته خیلی مهم: 1- تمام اطلاعاتی که موقع ثبت نام وارد می کنید باید ذخیره کنید و واقعی باشد چون در زمان برداشت نیاز خواهد شد. 2- از هز سیستم و خط اینترنت تنها یک نفر باید عضو شود به هیچ وجه در کافینت عضو نشوید.
  

دانلود آموزش تصویری ثبت نام و کلیک کردن روی تبلیغات و ...

پس  یادتان باشد در این سایت:
امتیاز /BAP بیشتر = تبلیغات با تعداد و قیمت های بیشتر
یعنی هرچه امتیازتان بیشتر شود به گروههای بالاتر صعود می کنید و درآمد شما بیشتر می شود.

به اندازه ای در اینترنت پول سرمایه گذاری کنید که در صورت تقلب سایت، تحمل از دست دادن اون رو داشته باشید
چون سرمایه گذاری در نت همراه با ریسک می باشد و مسئولیت فعالیت در هر سایتی به عهده خود شماست

10 هزار دلار برداشت (33 میلیون تومان) تا به اینجا توسط یکی از دوستان ایرانی  + سند برداشت تعدای از برداشت ها

کاربرانی که بالای یک میلیون امتیاز (BAP) دارند تبلیغات ارزشمند دریافت میکنند. نام کاربری یک شخص ایرانی با درآمد بالا در صفحه اول سایت در این تصویر قابل مشاهده است
 
40 دلار تبلیغ  در 1 روز جهت کسب درآمد کار ایرانی دارای بیش از یک میلیون امتیاز (BAP)
 
 
با توجه به ذهنیت منفی کاربران ایرانی از سایت های کلیکی ابتدا این توضیحات قرار داده شد تا بدانید کسب درآمد از اینترنت ممکن است و به ریسک پذیری و تلاش فرد بستگی دارد.
 
توجه داشته باشید:
 
 برای اینکه در روز حداقل یک دلار داشته باشید حداقل به 100 تا 150 هزار امتیاز دارید که برخی دوستان با ترفندی در بازی سکه امتیاز خود را به بیش از 400 هزار رسانده اند.
 
 
 
مالک سایت Joel Willim Cook همان مالک سایت معتبر سرمایه گذاری My Traffic Value است که دارای دو سال تجربه موفق و پرداخت به موقع به کاربران در زمینه investment/share می باشد و اکنون با ایده ای جدید این سایت بنا نهاده است.
حداقل برداشت در Paidverts یک دلار و به حساب های PayPal, PerfectMoney, EgoPay, SolidTrustPay, WesternUnion, & BankWire می باشد.(الان دیگه همه حساب هارو پشتیبانی می کنه.)
نحوه کار سایت بصورت خلاصه بر اساس کسب واحد امتیازی به نام BAP می باشد. هر چه مقدار امتیاز یا BAP شما بالاتر باشد تعداد بیشتری تبلیغ با قیمت بالاتری دریافت خواهید کرد . هر BAP مساوی با 0.0005$ می باشد.
به هر میزان که BAP داشته باشید معادل پولی تبلیغ دریافت خواهید کرد.(BAP مخفف Bouns ad point هستش.)

 
این سایت را جدی بگیرید چون واقعا درآمد زا است

دوستان عزیز با معرفی سایتی خارجی و جذاب جهت کسب درآمد از اینترنت در خدمتتان هستیم این سایت به دلیل تفاوت در اسکریپت و عملکرد ، مطمئننا یکی از بهترین سایت های کلیکی حال حاضر به شمار می رود و با توجه به پرداخت های بروز و حداقل میزان پرداخت ۱ دلار ، با پشتیبانی از پرفکت مانی و ایگوپی خالی از لطف نیست که در آن  فعالیت کنیم با توجه به اینکه در paidverts می توان تبلیغ با قیمت های متفاوتی(حتی تا 100 دلار به ازای یک تبلیغ ) را تجربه کرد که بر اساس سیستم امتیاز بندی جدید سایت طراحی شده می توان به آینده سایت امیدوار بود از این رو توصیه می کنیم در این سایت ثبت نام کرده و فعالیت مستمری  داشته باشید و حتما جهت کار با قسمت های مهم این سایت ادامه مطلب را مطالعه فرمایید .

روش کسب درآمد از این سایت : مشاهده آگهی ها از قسمت Paid Ads
جهت دیدن تبلیغات می بایست با دیدن تبلیغات Activation Ads  حساب خود را فعال کنید .
حداقل پرداختی برای بار نخست : ۱ دلار                                                           
                                                   

چون اساس ارزش کلیک ها به مقدار امتیاز (BAP) بستگی دارد, پیشنهاد می شود حتما یک دلار پرفکت مانی به سایت واریز کنید تا از روز اول با قدرت کار را شروع کنید. با واریز این 1 دلار علاوه بر دریافت 3100 امتیاز, می توانید پکیج تبلیغاتی تهیه کرده و لینک های دیگر سایت های را که عضو هستید را تبلیغ کنید. با بازی سکه این 3100 امتیاز را میتوانید به 30000 برسانید و همینطور ممکن است همه 3100 امتیاز را از دست بدهید.بدون واریز دلار هم می توانید به فعالیت ادامه دهید اما ارزش تبلیغاتی که کلیک میکنید کمتر است و دیرتر به درآمد مطلوب می رسید

از سایت زیر میتوانید دلار تهیه کنید کلیه عملیات آنلاین انجام شده و همان لحظه خرید دلار به حساب شما در بانک پرفکت مانی انتقال می یابد چون بانک پرفکت مانی درصد ناچیزی بابت خروج دلار کسر میکند, برای همین بهتر است 2 دلار تهیه کنید.

http://dollarcenter.ir سایت ایرانی تهیه دلار

- پس از عضویت با همان نام کاربری می توانید وارد سایت زیر شوید چون مالک هر دو سایت یکی است. سایت زیر قدیمی تر است و مخصوص سرمایه گذاری و کسب درآمد از بازیهای آنلاین مخصوصا  " سکه " است. در این بازی ها شرکت نکنید بهتر است چون اگر ببازید تحریک می شوید دوباره پول واریز کنید و هیمن طور ادامه دهید اما ترفندهایی دارد که میتوان 3 یا 5 دلار را چند برابر کرد اما بازهم ریسک دارد.

https://www.mytrafficvalue.com

آموزش تصویری کار با سایت Paidverts و نکات مهم در ادامه مطلب :

نکات اصلی در مورد سایت Paidverts بطور خلاصه :

-  سایت با مدیریت مجرب و معتبر و تحت مجموعه  mytrafficvalue
-  با نام کاربری و رمز فعلی میتونید داخل سایت دیگه مجموعه یعنی mytrafficvalue هم لاگین کنید
-  مدل جدید مارکتینگ , اسکریپت اختصاصی و طراحی یکتا
- تاریخ افتتاح سایت March 31, 2014 با مدیریت Jo Cook
- به هر میزان که BAP  داشته باشید معادل پولی تبلیغ دریافت خواهید کرد  (هر BAP مساویست با دریافت 0.0005$ تبلیغ)
- دریافت 16 تبلیغ امتیازی روزانه معادل 400BAP رایگان به ارزش 0.2$ با کلیک بر روی تبلیغات امتیازی
- برای دریافت تبلیغات پولی حداقل باید 1600 امتیاز داشته باشید
- دریافت 1.55 دلار تبلیغ به ازای هر 1 دلار خرید (مدت زمان دریافت و مقدار تبلیغات متفاوت است )
- چه کلیک کنید چه نکنید زمانی که تبلیغ برای شما بیاد معادل امتیازی آن از پنل شما کم خواهد شد.
- هر روز و پس از دریافت تبلیغات پولی فقط 18 ساعت برای کلیک بر روی آنها فرصت دارید.
- حداقل برداشت 1 دلار به حساب های پرفکت مانی , بیت کوین , پیپال و ...
- این سایت هایپ نیست!پس توقع سود غیرمنطقی نداشته باشید! اما کلیکی معمولی هم نیز نیست و درآمد خوبی خواهید داشت.

دوستانی که با تست انسانی شناسی سایت ( Captcha) مشکل دارند از این قسمت “کلیک کنید ” و روی Switch to Google کلیک کنید تا تست انسان شناسی ساده تر شود .

سایت paidverts در اکثر سایت های مانیتورینگ جهانی به خوبی در حال کسب امتیاز و رتبه است و دلیل آن هم تفاوت و ابتکار در سیستم کلیک و امتیاز بندی است در صورت ثبت نام و کار کردن با این سایت مطمئننا شما نیز تفاوت ها را احساس خواهید کرد حال بپردازیم به نحوه کار با paidverts بعد از ثبت نام ،اساس کار این سایت کلیکی یا سرمایه گذاری و کلیک امتیاز این سایت است بنام BAP که هرچه امتیاز یا BAP شما در سایت بالاتر باشد به همان اندازه از کسب درآمد بالاتر و راحت تر از طریق آزاد شدن تبلیغات با ارزش دلاری بالاتر بهره خواهید برد

 روزانه معادل ۴۰۰ BAP رایگان از طریق دیدن تبلیغاتی بنام Activation Ad در اختیار کاربران قرار میگرد دیدن این تبلیغات جهت رسیدن به مراتب بالاتر در سایت الزامی است .

بعد از ورود به سایت از منوی کناری بنام Your Navigation بر روی Paid Ads کلیک کنید تا تبلیغات نخست جهت کسب امتیاز نمایان شود .
توجه : کلیه تبلیغات اعم از امتیازی و پولی در سایت دارای تاریخ انقضا هستند و باید طی مدت زمان معلوم دیده شوند وگرنه آنها را از دست خواهید داد .
با کلیک بر روی View Activation Ad کادری به صورت زیر نمایان خواهد شد که جهت تکمیل فرایند دیدن هر تبلیغ به صورتی که در عکس مشاهده می کنید اقدام نمایید .

نحوه دیدن تبلیغات در سایت paidverts

در صورت صیح وارد کردن موارد فوق قسمت Procced to Advertisers Website به رنگ سبز در خواهد آمد با کلیک بر روی آن و گذشن زمان معین و کلیک بر روی کلید Confirm شما امتیاز یا مبلغ مورد نظر را کسب کرده اید .

تثبیت امتیاز

نکته مهم برای سرعت بخشیدن به کار با این سایت حتما در ابتدا به مبلغ ۱ دلار از این سایت آگهی خریداری کنید چراکه به ازای خرید ۱ دلار معادل ۳۱۰۰ BAP دریافت خواهید کرد که در ابتدای امر کمک بسیاری جهت کسب درآمد شما خواهد بود در غیر این صورت می بایست چندین روز متوالی جهت رسیدن به امتیاز مطلوب کلیک کنید . موفق باشید .


توجه مهم : از قسمت بازی های این سایت در قسمت Games می توانید به BAP دست پیدا کنید البته به شخصه زیاد توصیه نمی کنم چون احتمال از دست دادن امتیاز نیز متصور است .

برای دریافت مبلغ کارکرد و همچنین خرید آگهی از قسمت CASHIER ترجیحا حساب پرفکت مانی اقدام کنید .

توضیح فارسی قسمت های مختلف سایت:
recycle = حذف تبلیغات
Buy Ads = خرید تبلیغات
My Ad Campaigns = مشاهده تبلیغات خریداری شده خود
Paid Ads = قسمت مشاهده تبلیغات پولی و امتیازی
Cashout Earnings = قسمت برداشت پول (عملیات واریز و دریافت)
Ad Filter = محدود کردن مقدار تبلیغات دریافتی ( فعال سازی این آپشن همراه با پرداخت هزینست)
Vacation Mode = اگر امتیاز بالا دارید و چند روز قادر به کلیک نیستید بهتره Vacation رو خریداری کنید تا تبلیغی برای شما ارسال نشه
( فعال سازی این آپشن همراه با پرداخت هزینست)
Add Funds = واریز پول به سایت
Cashout = برداشت پول از سایت
Games = بخش بازی های سایت
Daily BAP Tax = مالیات روزانه که از همه کسر می شود

نکته: به ازای هر تبلیغ پولی که برای شما بیاد به میزان دلاری تبلیغ تقسیم بر 0.0005 از امتیاز شما کم خواهد شد.
به عبارت دیگر با خرید هر یک دلار 3100 امتیاز دریافت می کنید و به ازای هر 1 دلار، تبلیغی که دریافت می کنید 2000 امتیاز از شما کسر میشود.

 استراتژی یکی از کاربران:
ببینید شما اول 5 دلار سرمایه میزارید میشه 15500 باپ برابر با 7.75$ +2.5 دلار در 10 روز که خود سایت میده میشه10.25$ باز باهاش امتیاز میخرید میشه 31775 باپ که با2.5 دلار سایت بعد از 10 روز میشه18 دلار باز باهاش 55800 باپ میخرید که بعد از ده روز میشه با 2.5 دلار خود سایت=30$ و باز برش میگردونید و 93000 باپ میخرید که باز بعد از ده روز میشه+2.5$=49$ باز میدید و باپ میخرید که میشه 151900 باپ بعد از ده رو که بر میگرده میشه78.5$ باز باپ میخرید یعنی 243000 باپ که بعد از ده روز میشه 124$ باز میدید به خود سایت و باپ میخرید که بعد از ده روز میشه194$ حالا از اینجا میتونید دیگه برداشت کنید خوب 194 دلار رو باهاش 604000 باپ میخرید که بعد از 10 روز میشه 305 دلار حدودا 305-194=111$ بله بعد از ده روز 111 دلار برداشت میکنید و دوباره همون 194 دلار رو بر میگردونید به خود سایت تا بعد از ده روز دوباره بتونید111 دلار برداشت کنید 111*3=333$*3200=1065600 تومان بله ماهی یک میلیون درامد از این سایت دارید اونموقع.
البته این حساب کتاب برای سرمایه 5 دلار بود که ظرف 70 روز به این درامد میرسید و اگر 10 دلار سرمایه کنید ظرف 60 روز و هر چه بیشتر سرمایه باشه کمتر زمان به این درامد میرسید.

هر گروه چقدر درآمد خواهد داشت؟ (این درآمد ثابت نیست و کم یا زیاد می شود)

گروه پنجم میزان درآمد روزانه گروه من را نشان میدهد 3 دلار و 65 سنت ضرب در 3500 حداقل ارزش دلار پرفکت مانی = 12752 تومان

BAP Group …........ Percent (x100) …........ Dollar Value …......... Participants …......... Ads Per User

100 to 1599 …............... 0 …....................... 0 …......................... 27470 …............... 0
1600 to 12000 …............... 0.028 …............... 4946.34 …............... 10781 …............... 0.4588015954
12000 to 24000 …............... 0.02 …............... 3533.1 …............... 3919 …............... 0.9015310028
24k to 48k …............... 0.025 …............... 4416.375 …............... 3423 …............... 1.2902059597
48k to 96k …............... 0.037 …............... 6536.235 …............... 3335 …............... 1.9598905547
96k to 180k …............... 0.06 …............... 10599.3 …............... 2901 …............... 3.6536711479
180k to 360k …............... 0.094 …............... 16605.57 …............... 2589 …............... 6.4138933951
360k to 720k …............... 0.1065 …............... 18813.7575 …............... 1724 …............... 10.9128523782
720k to 1.5m …............... 0.12 …............... 21198.6 …............... 1149 …............... 18.4496083551
1.5m to 3m …............... 0.125 …............... 22081.875 …............... 661 …............... 33.4067700454
3m to 6m …............... 0.105 …............... 18548.775 …............... 322 …............... 57.6048913043
6m to 20m …............... 0.14 …............... 24731.7 …............... 209 …............... 118.333492823
20m+ …............... 0.066 …............... 11659.23 …............... 43 …............... 271.1448837209
50m+ …............... 0.0285 …............... 5034.6675 …............... 11 …............... 457.6970454545
100m+ …............... 0.045 7949.475 …............... 6 …............... 1324.9125

این هم جدول گروه بندی با توجه به امتیاز BAP

K = 1000    اگر شما بتوانید امتیاز یکی از این گروه های 8 و 9 را به دست بیاورید به درآمد عالی دست پیدا خواهید کرد

BAP Group 1 ........ 1600 to 12000
BAP Group 2 ........ 12000 to 24000
BAP Group 3 ........ 24k to 48k
BAP Group 4 ........ 48k to 96k
BAP Group 5 ........ 96k to 180k
BAP Group 6 ........ 180k to 360k
BAP Group 7 ........ 360k to 720k
BAP Group 8 ........ 720k to 1.5m
BAP Group 9 ........ 1.5m to 3m
BAP Group 10 ....... 3m to 6m
BAP Group 11 ....... 6m to 20m
BAP Group 12 ....... 20,000,000+
BAP Group 13 ....... 50,000,000+
BAP Group 14 ....... 100,000,000+
BAP Group 15 ....... 500,000,000+

نوع مطلب : کسب درآمد با سایت های خارجی، 
برچسب ها : کسب درآمد اینترنتی، بهترین سایت خارجی کسب درآمد، کسب درآمد به دلار، سایت معتبر Paidverts،
لینک های مرتبط : کسب درآمد با سایت های خارجی،
جمعه 17 آذر 1396 05:45 ب.ظ
There's certainly a lot to find out about
this subject. I really like all the points you have made.
شنبه 6 آبان 1396 03:40 ب.ظ
سلام من ثبت نام کردم .تبلیغات رو هم نگاه کردم 1.4دلار هم ریختم توش .الان چکار کنم
شنبه 6 آبان 1396 03:39 ب.ظ
سلام من ثبت نام کردم .تبلیغات رو هم نگاه کردم 1.4دلار هم ریختم توش .الان چکار کنم
شنبه 25 شهریور 1396 06:32 ق.ظ
Keep on working, great job!
سه شنبه 17 مرداد 1396 03:13 ب.ظ
Hello! This is kind of off topic but I need some guidance from an established blog.

Is it hard to set up your own blog? I'm not very techincal but I can figure
things out pretty fast. I'm thinking about making my own but I'm not sure where to begin. Do you have any tips or suggestions?
Thank you
یکشنبه 31 خرداد 1394 11:09 ق.ظ
سلام ترفندها در بازی سکه چیه؟
admin سلام. بازی در این سایت پیشنهاد نمیشه چون ممکنه هست و نیست خود رو از دست بدید
ترفندش در سایت آپارات موجوده
 
لبخندناراحتچشمک
نیشخندبغلسوال
قلبخجالتزبان
ماچتعجبعصبانی
عینکشیطانگریه
خندهقهقههخداحافظ
سبزقهرهورا
دستگلتفکر


آمار وبلاگ
  • کل بازدید :
  • بازدید امروز :
  • بازدید دیروز :
  • بازدید این ماه :
  • بازدید ماه قبل :
  • تعداد نویسندگان :
  • تعداد کل پست ها :
  • آخرین بازدید :
  • آخرین بروز رسانی :