تبلیغات

 

آموزش فعالیت در سایت تبلیغاتی ملی باکس :

برای نحوه کار با ملی باکس بعد از طی مراحل عضویت و وارد شدن به حساب کاربری اقدامات زیر را انجام دهید.

چگونه فعالیت خود را شروع کنم؟

برای شروع کار روی گزینه "مشاهده تبلیغات"کلیک کنید. در ابتدا باید روی دو آگهی اول (معروف به آگهی های مدیر) کلیک کنید. بعد از کلیک روی آگهی، تیک آبی رنگی ظاهر می شود. روی تیک آبی رنگ کلیک کرده تا به صفحه آگهی هدایت بشید. با توجه به مدت زمان اگهی (15 ثانیه) پیام (مبلغ و امتیاز به حساب شما واریز شد) ظاهر می شود. صفحه را ببندید به صفحه آگهی ها بازگردید. برای تمامی آگهی ها مراحل قبلی را طی کنید. بعد از اتمام مراحل روی پنل کاربری در بالای سایت کلیک کنید. در قسمت پنل کاربری می بینید که در حساب جاری خودتون مبلغی حدود 150 تومان اضافه شده است. در همان قسمت، حساب دیگری به اسم حساب سپرده دیده می شود که بعدا راجع به آن توضیح خواهم داد. خب شما روزانه باید آگهی ها را مشاهده کنید تا مبلغ فوق (150 تومان) به طور روزانه به حساب جاری (موجود در پنل کاربری) اضافه شود. بعد از یک ماه فعالیت مبلغی حدود 5000 تومان به حساب جاری شما افزوه خواهد شد. در برابر زحمتی که می کشید،این مبلغ واقعا ناچیز و غیرمنصفانه است. پس برای کسب سود بیشتر چیکار کنم؟ برای اینکار باید زیرمجموعه بخرید.

زیرمجموعه چیست؟

زیرمجموعه کسی نیست جز کاربر دیگری همانند شما که روزانه روی تبلیغات کلیک کرده و مبلغی در برابر مشاهده تبلیغات دریافت می کند. چنانچه شما زیرمجموعه بخرید، مبلغی از کلیک های او به حساب جاری شما اضافه می شود. هر چه تعداد بیشتری زیرمجموعه بخرید سود بیشتری کسب خواهید کرد.

چگونه زیرمجموعه خریداری کنم؟

برای خرید زیر مجموعه باید مبلغ کافی در حساب سپرده خود داشته باشید. مبلغ حساب سپرده غیرقابل برداشت می باشد و فقط از آن می توانید برای خرید زیرمجموعه، تمدید زیر مجموعه .... استفاده کنید. برای مشاهده حساب سپرده روی پنل کاربری (درقسمت بالای سایت) کلیک کنید. حال می توانید حساب سپرده خود را مشاهده نمایید. اگر مبلغ حساب سپرده کافی باشد می توانید زیرمجموعه خریداری نمایید ولی چنانچه مبلغ آن ناچیز بود می توانید آن را افزایش دهید. برای افزایش مبلغ حساب سپرده ابتدا در قسمت تولبار سایت (نوار قرمز رنگ در بالای سایت) قسمتی به نام خرید و سپس افزایش موجودی کلیک کنید. بعد از کلیک شما با دو گزینه مواجه می شوید:
(1-
حساب سایت2- حساب پارس پال).

حساب سایت :

منظور همان حساب جاری سایت است و همان مبلغ موجود در حساب جاری را می توانید به حساب سپرده خود منتقل کنید. برای این منظور روی گزینه "حساب سایت"کلیک کرده و مبلغ مورد نظر را با حرکت نشانگر انتخاب کنید. سپس روی گزینه "افزایش موجودی"کلیک کنید تا مبلغ موجود در حساب جاری سایت به حساب سپرده منتقل شود.

حساب پارس پال :

این گزینه برای انتقال وجه از حساب بانکی (بوسیله کارتهای عضو شتاب – هر نوع بانکی قابل قبول است) به حساب سپرده سایت می باشد.روی گزینه حساب پارس پال کلیک کرده و مبلغ مورد نظر خود را انتخاب کنید سپس روی گزینه "افزایش موجودی حساب با کارتهای عضو شتاب"کلیک کنید تا به درگاه پارس پال هدایت شوید. در درگاه پارس پال، بانک خود را برای واریز وجه انتخاب کنید. (توجه کنید در صورتی که نام بانک شما در لیست درگاه ها موجود نبود می توانید از سایر درگاه های بانکی سازگار با بانک خود استفاده کنید). بعد از وارد کردن شماره کارت، رمز دوم ... روی گزینه تائید کلیک کنید. به صفحه ای هدایت می شوید که اطلاعات خرید شما، نمایش داده می شود. حتما این اطلاعات را کپی کرده در سیستم خود ذخیره کنید چرا که اگر زمانی خرید شما ناموفق بود و مبلغ از حساب بانکی شما کسر شد بتوانید موضوع را پیگیری کنید. روی تکمیل فرآیند خرید کلیک کنید و اندکی صبر کنید تا به سایت ملی باکس بازگردید. در نهایت باید پیام "نقل و انتقال انجام شد "را مشاهده کنید. به قسمت پنل کاربری رفته و مبلغی را که از این طریق به حساب سپرده خودتون انتقال دادید، مشاهده کنید. بعد از انجام مراحلی که توضیح داده شد، می توانید زیر مجموعه بخرید. چگونه؟

مراحل خرید زیرمجموعه:

درقسمت تولبار سایت (نوار قرمز رنگ) روی گزینه خرید و سپس زیرمجموعه اجاره ای کلیک کنید. زیرمجموعه اجاره ای که می خرید یک ماه اعتبار داشته و قیمت آن در حال حاضر 700 تومان است. ولی زیرمجموعه مستقیم 4000 تومان بوده و برای همیشه اعتبار دارد. برای شروع کار بهتر است زیرمجموعه اجاره ای بخرید. بعد از انتخاب زیرمجموعه اجاره ای به صفحه ای هدایت می شوید که تعداد زیادی عدد پشت سر هم چیده شده اند( 1-2-5-7-10....). منظور از این اعداد تعداد زیرمجموعه هاست. با توجه به هزینه خود تعداد زیر مجموعه مناسب خود را انتخاب کرده و خرید خود را انجام دهید. بعد از اتمام این مراحل به پنل کاربری رفته و تعداد زیرمجموعه های خود را مشاهده کنید.

وظیفه بعدی من چیست؟

شما از این پس به مشاهده روزانه تبلیغات خود ادامه دهید تا سود کلیک های شما و سود کلیک های زیرمجموعه هابه حساب جاری شما اضافه شود. زمانی که مبلغ آن 5000 تومان رسید می توانید آن را به حساب بانکی خود منتقل کنید.

نکته: برای اینکه بتوانید روز بعد (فردا) از کلیک زیرمجموعه ها سود کسب کنید، باید روزانه 10 آگهی استاندارد مشاهده کنید. منظور از آگهی استاندارد آگهی های 10 تومانی است.

برای انتقال مبلغ به حساب بانکی خود چیکار کنم؟
برای اینکار در قسمت تولبار سایت (نوار قرمز رنگ موجود در بالای سایت) روی گزینه عمومی و سپس تنظیمات حساب کلیک کنید.
در قسمت تنظیمات وارد گزینه شماره حساب و شماره موبایل شوید.
کلیه اطلاعات رو کامل کنید: نام و نام خانوادگی صاحب حساب- شماره شبا - شماره حساب- نام بانک شماره موبایل. رمز عبور فعلی ..

شماره شبا چیه؟

شماره شبا یک شماره حساب بانکی مختص شما در سطح کشور است. دقیقا همانند کد ملی که فقط مخصوص شماست. برای بدست آوردن شماره شبا به آدرس زیر برید:
http://sheba.agri-bank.com/DynamicPage2.aspx

در صفحه مربوطه بانک خود انتخاب کرده تا به سایت بانک خود هدایت بشید. در سایت بانک می توانید با وارد کردن شماره حساب خود، شماره شبا رو دریافت کنید.

نکته: در قسمت تنظیمات حساب ملی باکس، شماره شبا را بدون حروف IR وارد کنید. تعداد ارقام شماره شبای شما باید 24 رقم باشد.

چه زمانی می توانم درخواست برداشت بدم؟

زمانی که مبلغ حساب جاری شما به 5000 تومان (در برداشت اول) رسید می توانید در قسمت بالای سایت روی گزینه درخواست برداشت کلیک کنید و بعد از انتخاب مبلغ آن را تایید کنید. شما باید کمی حوصله به خرج دهید تا پاداش شما به حساب بانکی انتقال داده شود. مطمئن باشید در همان روز مبلغ به حساب بانکی شما واریز خواهد شد.

خب دوستان با اطلاعات مختصری که دادم، فعالیت خود را در ملی باکس شروع کنید. هر چند این آموزش ناقص و مبتدی بود و نکات بسیاری برای آموزش باقی مانده است، ولی این مطالب، توضیحات بسیار مختصر، اجمالی و در عین حال مفیدی بود برای دوستانی که تازه در سایت عضو شده اند. و به دلیل سردرگمی قادر به فعالیت نیستند. چه بسا به دلیل ناآشنایی و ناآگاهی دست از فعالیت می کشند.


باتوجه به اینکه پست های زیادی در ادامه این تاپیک درج شده و مانع از دسترسی کاربران جدیدالورود به این بخش می شد بنابراین تاپیک مربوطه قفل می گردد. ضمن عذرخواهی از مدیران همکار و دوستان محترمی که برای این تاپیک اظهار نظر فرموده اند. لطفا هر گونه سؤالات ، اشکالات یا اظهار نظر خود را در بخش "رفع اشکال فعالیت در ملی باکس"مطرح نمایید. برای ورود به بخش "رفع اشکال فعالیت در ملی باکس"روی لینک زیر کلیک کنید

عضویت در سیستم 

 

زیر مجموعه مستقیم: نفراتی هستند که با تبلیغ شما در وبلاگ ها و سایت ها, به وسیله لینک اختصاصی شما جذب می شوند.

زیر مجموعه اجاره ای: نفراتی هستند که توسط سایت جذب شده اند و به کاربران  بصورت ماهانه اجاره داده می شوند و پس از پایان مهلت باید تمدید شوند.

میانگین کلیک: به مجموع تعداد کلیک های نفرات اجاره ای که تقسیم بر تعداد آنها می شود گفته می شود.

بازیافت زیر مجموعه: در سایت امکانی وجود دارد که چنانچه زیر مجموعه ای از فعالیت منصرف شد, می توان آن را با هزینه 50 تومان که اتوماتیک از جساب کاربری کسر میشود تعویض کرد.